Start Informacje ogólne

Zajęcia adaptacyjne PDF Drukuj Email
poniedziałek, 26 czerwca 2017 06:49

W dniu 27 czerwca br. t. j. wtorek o godz. 10.00 odbędą się zajęcia adaptacyjne w naszym przedszkolu dla dzieci nowo przyjętych od 1 września 2017r.
Prosimy zabrać ze sobą obuwie zastępcze dla Dziecka i Rodziców, uśmiech na twarzy i dobry humor.
ZAPRASZAMY SERDECZNIE !!!

Podziękowania :) PDF Drukuj Email
czwartek, 22 czerwca 2017 11:20

Dyrektor Gminnego Przedszkola nr 2 w Wieszowie serdecznie dziękuje wszystkim Rodzicom, którzy przyczynili się do zorganizowania naszego Festynu Mama, Tata i Ja w dniu 10 czerwca 2017r.

Szczególnie dziękuję:
1) Paniom D. Mann, W. Pudło, A. Słodczyk, P. Kocybik, A. Prusek, M. Olech - Krzywonos, E. Dyląg, A. Mathea, S.Krzemień, D. Paś, K. Maniera, W. Kocybik, T. Manieckiej, M. Baron, K.Tabaka, A.Tokarskiej, I.Ochudło, A. Iwanowicz, M. Adamcewicz, B. Jakubowskiej, E. Mandrysz, I. Lis, A. Wróbel, I. Badura, M. Korczyńskiej – Duch, D. Nurkiewicz, U. Krawiec, J. Kiczka, A. Anczok J. Ruśniok za zorganizowanie wspaniałego poczęstunku oraz nagród dla dzieci.
2) Panom P. Pisarskiemu, W. Anczok, G. Mann, R. Mann, S. Paś, T. Tabaka, T. Baron, Ł. Badura, W. Krzemień, M. Lis, A. Maniera, R. Mathea, S. Kocybik za przygotowanie placu zabaw do festynu oraz jego posprzątanie
3) Panom R. Mathea i S, Kocybik za przywiezienie i odwiezienie parasoli.
4) Państwu A. i S. Prusek za wsparcie finansowe.
5) Pani I. Budnik za zorganizowanie zabawy z nagrodami dla dzieci.
6) Pracownikom naszego za przygotowanie przedszkola oraz poczęstunku, nauczycielom za przygotowanie dekoracji oraz części artystycznej.
7) Ks. Proboszczowi za pomoc w organizacji festynu.

Dziękuję wszystkim, którzy byli z nami i świetnie się bawili !!!

Dyrektor GP nr 2 w Wieszowie składa serdeczne podziękowania P. A. Tokarskiej, P.I. Maniera, P. J. Sowa, P. S. Krzemień, P. M. Olech – Krzywonos, P. A. Pośpiech, P. A. Wardenga, P. B. Jakubowskiej oraz Panu R. Franeckiemu za poświęcony czas, włożony trud i wielkie zaangażowanie w zorganizowanie Teatru Rodziców i wystawienie bajki dla dzieci pt. „Przygody Smerfów".
W tym miejscu dziękuję też nauczycielom za przygotowanie scenariusza oraz dekoracji a pracownikom kuchni za przygotowywanie pysznych wypieków na popołudniowych próbach.

Ogłoszenia - czerwiec 2017 r. PDF Drukuj Email
czwartek, 01 czerwca 2017 20:45

1) W dniu 2 czerwca br. wyjeżdżamy na wycieczkę „Dziecko – Rodzic" do Krasiejowa - dzieci, które nie wyjeżdżają mają zapewnioną opiekę w przedszkolu.

2) W dniu 10 czerwca br. zapraszamy Rodziców na Festyn Rodzinny „Mama Tata i Ja" do przedszkola na godz. 15.00

3) W dniu 21 czerwca br. odbędzie się uroczystość z okazji Pożegnania Starszaków. Serdecznie zapraszamy w tym dniu na godz. 13.00 wszystkich Rodziców Dzieci z grupy Motylków.

Wizyta strażaków PDF Drukuj Email
poniedziałek, 29 maja 2017 10:26

W dniu 24.05 przedszkolacy z wielką radością powitały wyjątkowych gości z Ochotniczej Straży Pożarnej z Wieszowy. Podczas tego spotkania strażacy przybliżyli dzieciom zasady postępowania w przypadku pożaru, sposoby alarmowania służb ratowniczych. Przedstawiciele straży zaprezentowali naszym wychowankom ubranie specjalne, sprzęt ochrony dróg oddechowych, sprzęt do akcji ratowniczych-gaśniczych oraz medyczny.  Dzieci aktywnie uczestniczyły w spotkaniu. Uważnie słuchały o niebezpiecznej pracy strażaka i chętnie wypowiadały się na zadawane pytania. Na zakończenie spotkania wszystkie dzieci utrwaliły sobie numer alarmowy 112 i sytuacje, kiedy powinny go używać. Wrażenia jakie dostarczyli nam strażacy na długo pozostaną w naszej pamięci. Z całego serca dziękujemy przedstawicielom straży za przybycie i poświęcenie nam swojego cennego czasu.

«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

lipiec 2017