Start Informacje ogólne Ogłoszenia Grudzień 2019/Styczeń 2020

Ogłoszenia Grudzień 2019/Styczeń 2020 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rada Rodziców   
poniedziałek, 02 grudnia 2019 14:28

OGŁOSZENIA NA GRUDZIEŃ 2019R./STYCZEŃ 2020
1. W dniu 6 grudnia br. w przedszkolu odbędzie się spotkanie z Mikołajem już o godz. 8.30. Bardzo prosimy, aby dzieci przyprowadzić na godz. 7.50, gdyż o godz. 8.00 będzie śniadanie, żeby zdążyć na odwiedziny Mikołaja.
Rodziców dzieci z grupy Żabek (Punkt przedszkolny) prosimy aby w tym dniu dzieci przyprowadzić do siedziby przedszkola ul. Bytomska 144 zgodnie z deklaracjami ,ale żeby dzieci były przyprowadzone do godz.7.50
2. W dniu 15 grudnia br. t. j. niedziela w Świetlicy Gminnej w Wieszowie będziemy brać udział w akcji Dzieci – Dzieciom. Nasze dzieci będą wystawiać Jasełka. Jasełka przygotowuje Grupa Motylków w połączeniu z Grupą Pszczółek i Grupa Biedronek w połączeniu z Grupą Żabek z Punktu przedszkolnego. W taki sposób każda grupa z naszego przedszkola zaprezentuje swoje umiejętności artystyczne. Uroczystość rozpoczyna się o godz. 14.30, więc bardzo prosimy o zarezerwowanie sobie wolnego popołudnia i bardzo serdecznie prosimy o przybycie z dziećmi. Prosimy też aby przybyć z dziećmi już o godz. 14.15, gdyż musimy punktualnie rozpocząć uroczystość.
3. W dniu 10 grudnia (wtorek) chcemy zrobić próbę w Świetlicy Gminnej w Wieszowie, dlatego prosimy, aby w tym dniu dzieci były ubrane stosownie do pogody, żeby przejść do świetlicy.
Rodziców dzieci z grupy Żabek (Punkt przedszkolny) prosimy aby w tym dniu 10 grudnia (wtorek) dzieci przyprowadzić do siedziby przedszkola ul. Bytomska 144.
4. Uprzejmie prosimy Rodziców, aby na dzień 12 grudnia do przedszkola przynieść dzieciom stroje do przebrania na Jasełka. Chcemy zrobić sobie jeszcze próby w grupach w strojach. Stroje te zabiorą Państwo w tym samym dniu do domu, aby na niedzielę dzieci przebrać na występ.
5. W dniu 19 grudnia odbędzie się nasze wspólne wewnętrzne spotkanie opłatkowe (dzieci i personelu przedszkola). Bardzo prosimy, żeby stroje na Jasełka przynieść do przedszkola w dniu 18 grudnia.
Rodziców dzieci z grupy Żabek (Punkt przedszkolny) prosimy aby w tym dniu 19 grudnia (czwartek) dzieci przyprowadzić do siedziby przedszkola ul. Bytomska 144
6. Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu
Zgodnie z ustaleniami na zabraniu z Rodzicami Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka planujemy zrobić w Świetlicy Gminnej w Wieszowie i podzielić to na dwa dni:
W dniu 8 stycznia 2020r. na godz. 10.00– zapraszamy Babcie i Dziadków z grupy Biedronek i Żabek
W dniu 9 stycznia 2020 na godz.10.00 zapraszamy Babcie i Dziadków z grupy Pszczółek i Motylków
W związku z tym bardzo prosimy Rodziców o pomoc w przygotowaniu słodkiego poczęstunku: ciasto, kruche ciasteczka, kawa, herbata śmietanki do kawy, cukier, naczyń jednorazowych oraz przygotowaniu Sali na uroczystość.
Do przygotowania Sali (ustawienie stołów i krzeseł) prosimy Rodziców w dniu 7 stycznia w godzinach rannych lub popołudniowych natomiast do posprzątania sali (stoły i krzesła) prosimy Rodziców w dniu 9 stycznia po zakończeniu uroczystości lub w godzinach popołudniowych. Będziemy też potrzebować pomocy na sali celem przygotowania słodkiego poczęstunku w dniach uroczystości
Chętnych rodziców proszę o zapisywanie się na listy wystawione w szatni z określeniem zakresu pomocy. Na liście prosimy wpisywać też godziny w których jesteście Państwo dyspozycyjni. Prosimy też o wpisanie ilości zadeklarowanych produktów: np.: ciasto 1 blacha, śmietanki 20szt.itd. Ciasta prosimy o przynoszenie bezpośrednio na salę w dniu w którym Państwa dzieci mają uroczystość odgodz.8.30 do9.00 a pozostałe rzeczy prosimy o przyniesienie do przedszkola do końca grudnia. Są dwie listy
1. Przygotowanie Sali i organizacja w czasie uroczystości
2. Zorganizowanie poczęstunku - upieczenie ciast, przyniesienie kawy itp.
Prosimy też, aby nauczycielom zgłosić ilość gości od każdego dziecka na uroczystość, chcemy wiedzieć ile przygotować miejsc.
Prosimy, aby dzieciom w tych dniach przynieść stroje do przedstawień Jasełkowych
7. Rodziców dzieci z grupy Żabek (Punkt przedszkolny) prosimy aby w okresie od 23 grudnia do 31 grudnia dzieci przyprowadzać do siedziby przedszkola ul. Bytomska 144

 

Kalendarz

wrzesień 2023
N P W Ś C Pt S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Logowanie