Start Informacje ogólne Zajęcia otwarte

Zajęcia otwarte PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rada Rodziców   
poniedziałek, 14 maja 2018 22:57

17 kwietnia 2018 r. w grupie „Biedronek" odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Przedszkolaki z niecierpliwością oczekiwały wizyty rodziców, a podczas zajęć każdy starał się zaprezentować jak najlepiej. Mimo wielu obowiązków rodzice przybyli do naszego przedszkola, by towarzyszyć swoim pociechom. Tematem przewodnim było zdrowe odżywianie się.
Dzieci miały do wykonania przeróżne zadania, poczynając od wysłuchania wiersza pt. „W czym chowają się witaminki" i udzielenia odpowiedzi na pytania nauczyciela dotyczące treści wiersza. Przedszkolaki bardzo dobrze orientowali się, co należy do zdrowej żywności. Potrafili wymienić również te niezdrowe produkty. Dzieci przygotowały zabawę taneczną do muzyki "Fikający zuch". Odbyły się również zabawy ruchowe wspólnie z rodzicami. Rodzice wraz ze swoimi pociechami mieli za zadanie wykonać pracę plastyczno- techniczną pt. "Warzywne kukiełki". Przedszkolaki oraz rodzice niezwykle poważnie potraktowali zadanie do wykonania, aktywnie angażując się w tworzenie kukiełek z warzyw.
W czasie tych zajęć rodzice mieli możliwość obserwowania swoich pociech podczas zajęć, ich aktywności, koncentracji uwagi oraz zasobu wiadomości i umiejętności. Dzieci chętnie i aktywnie uczestniczyły w proponowanych formach działalności.
Rodzicom serdecznie dziękujemy za przybycie.

alt

alt

alt

alt

 

 

Kalendarz

listopad 2019
N P W Ś C Pt S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Logowanie