Start Informacje ogólne Podziękowania :)

Podziękowania :) PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rada Rodziców   
czwartek, 22 czerwca 2017 11:20

Dyrektor Gminnego Przedszkola nr 2 w Wieszowie serdecznie dziękuje wszystkim Rodzicom, którzy przyczynili się do zorganizowania naszego Festynu Mama, Tata i Ja w dniu 10 czerwca 2017r.

Szczególnie dziękuję:
1) Paniom D. Mann, W. Pudło, A. Słodczyk, P. Kocybik, A. Prusek, M. Olech - Krzywonos, E. Dyląg, A. Mathea, S.Krzemień, D. Paś, K. Maniera, W. Kocybik, T. Manieckiej, M. Baron, K.Tabaka, A.Tokarskiej, I.Ochudło, A. Iwanowicz, M. Adamcewicz, B. Jakubowskiej, E. Mandrysz, I. Lis, A. Wróbel, I. Badura, M. Korczyńskiej – Duch, D. Nurkiewicz, U. Krawiec, J. Kiczka, A. Anczok J. Ruśniok za zorganizowanie wspaniałego poczęstunku oraz nagród dla dzieci.
2) Panom P. Pisarskiemu, W. Anczok, G. Mann, R. Mann, S. Paś, T. Tabaka, T. Baron, Ł. Badura, W. Krzemień, M. Lis, A. Maniera, R. Mathea, S. Kocybik za przygotowanie placu zabaw do festynu oraz jego posprzątanie
3) Panom R. Mathea i S, Kocybik za przywiezienie i odwiezienie parasoli.
4) Państwu A. i S. Prusek za wsparcie finansowe.
5) Pani I. Budnik za zorganizowanie zabawy z nagrodami dla dzieci.
6) Pracownikom naszego za przygotowanie przedszkola oraz poczęstunku, nauczycielom za przygotowanie dekoracji oraz części artystycznej.
7) Ks. Proboszczowi za pomoc w organizacji festynu.

Dziękuję wszystkim, którzy byli z nami i świetnie się bawili !!!

Dyrektor GP nr 2 w Wieszowie składa serdeczne podziękowania P. A. Tokarskiej, P.I. Maniera, P. J. Sowa, P. S. Krzemień, P. M. Olech – Krzywonos, P. A. Pośpiech, P. A. Wardenga, P. B. Jakubowskiej oraz Panu R. Franeckiemu za poświęcony czas, włożony trud i wielkie zaangażowanie w zorganizowanie Teatru Rodziców i wystawienie bajki dla dzieci pt. „Przygody Smerfów".
W tym miejscu dziękuję też nauczycielom za przygotowanie scenariusza oraz dekoracji a pracownikom kuchni za przygotowywanie pysznych wypieków na popołudniowych próbach.

 

Kalendarz

czerwiec 2018
N P W Ś C Pt S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Logowanie