Start Informacje ogólne Festiwal Ekologiczny w Radzionkowie

Festiwal Ekologiczny w Radzionkowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rada Rodziców   
środa, 17 maja 2017 10:27

W środę 10 maja znowu na dworze bardzo zimno, ale Motylki się nie przejmują i zaraz po śniadaniu ubierają się i znowu czeka na nas autokar. Jedziemy do Radzionkowa do Centrum Kultury Karolinka na XII Przedszkolny Festiwal Ekologiczny. Na samym początku organizatorzy zaprosili nas na słodki poczęstunek, po czym przebraliśmy się w pięknie stroje i oczekiwaliśmy na nasz występ na scenie. W tym czasie oglądaliśmy przedstawienia z innych przedszkoli i była świetna zabawa z prowadzącą Festiwal panią Bernadetą Kowalską. W tak miłej atmosferze nadszedł czas naszego występu, ale poradziliśmy sobie wyśmienicie, były mocne brawa i uśmiechy na widowni, a później już była tylko świetna zabawa z Tygryskiem i prowadzącą. Na zakończenie nadszedł czas na ogłoszenie wyników i okazało się, że wszyscy uczestnicy zdobyli I miejsca, więc radość była ogromna. Czas szybko minął i trzeba było wracać, ale burczało nam już w brzuszkach i chętnie wróciliśmy na smaczny obiadek, który przygotowały nam nasze panie kucharki.
Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom Dzieci z grupy Motylki za przygotowanie pięknych strojów na występ. Bardzo serdecznie dziękujemy – stroje na scenie prezentowały się przepięknie!!!!!
Dziękujemy!!!!!!

alt

 

Kalendarz

sierpień 2017
N P W Ś C Pt S
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Logowanie