Start

Podziękowania :) PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rada Rodziców   
czwartek, 22 czerwca 2017 11:20

Dyrektor Gminnego Przedszkola nr 2 w Wieszowie serdecznie dziękuje wszystkim Rodzicom, którzy przyczynili się do zorganizowania naszego Festynu Mama, Tata i Ja w dniu 10 czerwca 2017r.

Szczególnie dziękuję:
1) Paniom D. Mann, W. Pudło, A. Słodczyk, P. Kocybik, A. Prusek, M. Olech - Krzywonos, E. Dyląg, A. Mathea, S.Krzemień, D. Paś, K. Maniera, W. Kocybik, T. Manieckiej, M. Baron, K.Tabaka, A.Tokarskiej, I.Ochudło, A. Iwanowicz, M. Adamcewicz, B. Jakubowskiej, E. Mandrysz, I. Lis, A. Wróbel, I. Badura, M. Korczyńskiej – Duch, D. Nurkiewicz, U. Krawiec, J. Kiczka, A. Anczok J. Ruśniok za zorganizowanie wspaniałego poczęstunku oraz nagród dla dzieci.
2) Panom P. Pisarskiemu, W. Anczok, G. Mann, R. Mann, S. Paś, T. Tabaka, T. Baron, Ł. Badura, W. Krzemień, M. Lis, A. Maniera, R. Mathea, S. Kocybik za przygotowanie placu zabaw do festynu oraz jego posprzątanie
3) Panom R. Mathea i S, Kocybik za przywiezienie i odwiezienie parasoli.
4) Państwu A. i S. Prusek za wsparcie finansowe.
5) Pani I. Budnik za zorganizowanie zabawy z nagrodami dla dzieci.
6) Pracownikom naszego za przygotowanie przedszkola oraz poczęstunku, nauczycielom za przygotowanie dekoracji oraz części artystycznej.
7) Ks. Proboszczowi za pomoc w organizacji festynu.

Dziękuję wszystkim, którzy byli z nami i świetnie się bawili !!!

Dyrektor GP nr 2 w Wieszowie składa serdeczne podziękowania P. A. Tokarskiej, P.I. Maniera, P. J. Sowa, P. S. Krzemień, P. M. Olech – Krzywonos, P. A. Pośpiech, P. A. Wardenga, P. B. Jakubowskiej oraz Panu R. Franeckiemu za poświęcony czas, włożony trud i wielkie zaangażowanie w zorganizowanie Teatru Rodziców i wystawienie bajki dla dzieci pt. „Przygody Smerfów".
W tym miejscu dziękuję też nauczycielom za przygotowanie scenariusza oraz dekoracji a pracownikom kuchni za przygotowywanie pysznych wypieków na popołudniowych próbach.

 
Ogłoszenia - czerwiec 2017 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rada Rodziców   
czwartek, 01 czerwca 2017 20:45

1) W dniu 2 czerwca br. wyjeżdżamy na wycieczkę „Dziecko – Rodzic" do Krasiejowa - dzieci, które nie wyjeżdżają mają zapewnioną opiekę w przedszkolu.

2) W dniu 10 czerwca br. zapraszamy Rodziców na Festyn Rodzinny „Mama Tata i Ja" do przedszkola na godz. 15.00

3) W dniu 21 czerwca br. odbędzie się uroczystość z okazji Pożegnania Starszaków. Serdecznie zapraszamy w tym dniu na godz. 13.00 wszystkich Rodziców Dzieci z grupy Motylków.

 
Wizyta strażaków PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rada Rodziców   
poniedziałek, 29 maja 2017 10:26

W dniu 24.05 przedszkolacy z wielką radością powitały wyjątkowych gości z Ochotniczej Straży Pożarnej z Wieszowy. Podczas tego spotkania strażacy przybliżyli dzieciom zasady postępowania w przypadku pożaru, sposoby alarmowania służb ratowniczych. Przedstawiciele straży zaprezentowali naszym wychowankom ubranie specjalne, sprzęt ochrony dróg oddechowych, sprzęt do akcji ratowniczych-gaśniczych oraz medyczny.  Dzieci aktywnie uczestniczyły w spotkaniu. Uważnie słuchały o niebezpiecznej pracy strażaka i chętnie wypowiadały się na zadawane pytania. Na zakończenie spotkania wszystkie dzieci utrwaliły sobie numer alarmowy 112 i sytuacje, kiedy powinny go używać. Wrażenia jakie dostarczyli nam strażacy na długo pozostaną w naszej pamięci. Z całego serca dziękujemy przedstawicielom straży za przybycie i poświęcenie nam swojego cennego czasu.

 
Festyn Mama, Tata i JA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rada Rodziców   
poniedziałek, 29 maja 2017 10:24

Zbliża się termin naszego Festynu Mama, Tata i Ja - 10 czerwca 2017r. tj. sobota (godzinę rozpoczęcia podamy później) na którym chcemy zorganizować „zabawy z nagrodami" dla dzieci. W związku z tym prosimy o przynoszenie do przedszkola drobnych upominków dla dzieci typu np. kredki, mazaki, bloki, kolorowanki, naklejki, czekoladki, batoniki itp.
Uprzejmie prosimy też Państwa o pomoc w organizacji festynu:
Prosimy ojców o pomoc w przywiezieniu stolików i ławek, rozłożenie ich w ogrodzie oraz odwiezienie po festynie.
Prosimy mamy o upieczenie ciast , zakup kawy, herbaty, naczyń jednorazowych (talerzyki, kubki do gorących napoi, do zimnych itp.), śmietanek do kawy.
Uprzejmie prosimy chętnych Rodziców o wpisanie się na listy wystawione w szatni i zapisanie zakresu pomocy.
Zapewniamy wiele atrakcji i jeżeli ktoś z Państwa chciałby finansowo przyczynić się do organizacji festynu to bardzo prosimy o kontakt z wychowawcami lub dyrektorem.
W tym miejscu bardzo serdecznie z góry dziękujemy za każdą pomoc i już dziś serdecznie zapraszamy!!!

 
Czerwony dzień PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rada Rodziców   
wtorek, 23 maja 2017 21:29

W dniu 19.05.2017 r wszystkie dzieci z przedszkola uczestniczyły w Dniu Czerwonym w ramach programu Kolorowy dzień – kolor i warzywo. Dzieci przyszły do przedszkola ubrane na czerwono. Przypomnieliśmy sobie, jakie warzywa są koloru czerwonego i co można zrobić z pomidora. Nie zabrakło degustacji czerwonej papryki, fasoli oraz soku pomidorowego, który ma dużo witamin. Wszystkie dzieci aktywnie uczestniczyły w konkurencjach oraz w zabawach muzyczno-tanecznych. Uśmiechy na twarzach naszych przedszkolaków utwierdziły nas, że wszyscy miło i wesoło się bawili. Od dzisiaj wszystkie dzieci będą pamiętać, że należy zdrowo się odżywiać.

alt

alt

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 2 z 32

Kalendarz

wrzesień 2017
N P W Ś C Pt S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Logowanie