Start

Spotkanie z żołnierzem PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rada Rodziców   
środa, 22 marca 2017 07:38

W piątek tj. 17 marca br. gościł u nas żołnierz w galowym mundurze Pan Daniel Manterys - tata Hani. Pan Daniel M. jest zawodowym żołnierzem, który zapoznał naszych przedszkolaków z pracą żołnierza, opowiadał dzieciom, czym zajmują się żołnierze, jak trudna i ważna jest ich praca dla naszej ojczyzny. Nasz gość przygotował też dla dzieci bardzo ciekawe filmy przedstawiające wozy żołnierskie lądowe i powietrzne oraz statki marynarki wojennej, skoki żołnierzy na spadochronach i wiele innych. Odpowiadał też na wiele ciekawych pytań zadawanych przez nasze dzieci. Zainteresowani pracą żołnierza byli nie tylko chłopcy ale również nasze dziewczynki- być może w przyszłości niektórzy pójdą w ślad Pana Daniela. Był to bardzo miło spędzony kolejny dzień w przedszkolu. Dzieci przygotowały dla gościa niespodziankę – laurki.
Panu Danielowi Manterys bardzo serdecznie dziękujemy za poświęcony dla nas czas i życzymy wielu dalszych sukcesów w tak trudnej i odpowiedzialnej pracy zawodowej.

alt

Zapisz

Poprawiony: środa, 22 marca 2017 07:43
 
Ogłoszenia - marzec 2017 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rada Rodziców   
poniedziałek, 27 lutego 2017 11:48

1) W dniu 1 marca br. gościmy w naszym przedszkolu uczniów Gimnazjum z Wieszowy, którzy przedstawią nam teatrzyk o godz. 9.30.

2) W dniu 3 marca br. gościmy aktorów z Teatru Własnego z Chorzowa z przedstawieniem o godz. 9.00

3) W dniu 7 marca obchodzimy Dzień Zielony w ramach programu Kolorowy Dzień - kolor i warzywo. Prosimy, aby Dzieci ubrać w tym dniu w kolorze zielonym

4) W dniu 17 marca br. będziemy gościć tatę Hani – Pana Daniela Manterysa w celu zapoznania dzieci z pracą żołnierza o godz.10.00.

5) W dniu 20 marca br. wyjeżdżamy do Gliwic na przedstawienie teatru muzycznego Wit Wit pt. „Pipi". Koszt wyjazdu wynosi 27zł – bilet 15zł,przejazd 12zł. Jeżeli ktoś z Państwa nie wyraża zgody na wyjazd, proszony jest o kontakt z wychowawcą lub dyrektorem. Wyjazd planowany jest o godz. 9.30. Powrót planujemy na godz. 12.30, po czym będzie obiad. Prosimy nie dawać dzieciom plecaków oraz jedzenia. Prosimy odbierać dzieci zapisane do 13.00 dopiero o godz. 13.00. Prosimy dokonać opłaty za wyjazd w kwocie 27zł do dnia 15 marca br. u Pani Izabeli Budnik.

6) W dniu 21 marca br. będziemy obchodzić Dzień Wiosny.

7) W dniu 22 marca br. będziemy obchodzić Dzień Wody w ramach programu Mali Badacze. Prosimy, aby Dzieci ubrać w tym dniu w kolorze niebieskim.

8) W dniu 28 marca br. Motylki zapraszają Rodziców na swoje zajęcia otwarte na godz.9.15.
Biedronki i Pszczółki będą zapraszać na zajęcia otwarte w miesiącu kwietniu o czym Państwa poinformujemy.

Poprawiony: poniedziałek, 27 lutego 2017 11:52
 
Podziękowanie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rada Rodziców   
poniedziałek, 13 lutego 2017 09:50

alt

Składam serdeczne podziękowania Radzie Rodziców - Pani Ilonie Maniera, Wioletcie Kocybik i Kamili Tabaka za zorganizowanie zabawy karnawałowej w dniu 04.02.2017 r. oraz za czuwanie nad bezpieczeństwem i prawidłowym przebiegiem zabawy.

Dziękuję Państwu E. Robakowskiej – Wurcel i T. Wurcel, A. i R. Mathea oraz Paniom: A. Tokarskiej, I. Mikosz, I. Maniera, A. Prusek. W. Kocybik za przygotowanie sali.

Szczególne podziękowania składam Paniom: I. Maniera, K. Tabaka, I. Badura, J. Kostoń i W. Pilakowskiej - Pudło za wspaniałą obsługę zabawy i ciężką pracę w kuchni, Panu A. Kocybik za pomoc w szatni.
Paniom: W. Kocybik, B. Jakubowskiej, S. Krzemień, J. Ruśniok, J. Sowa, które pomagały w sprzątaniu sali.
Dziękujemy też bardzo serdecznie Rodzicom za nagrody dla uczestników zabawy, dzięki którym zorganizowaliśmy zabawę z cegiełkami szczęścia:
W. i S. Kocybik, P. i A. Kocybik, B. i M. Jakubowskim, I. i A. Maniera, A. i W. Anczok, A. i W. Tokarskim, K. i T. Tabaka, A. i S. Prusek, E. Robakowskiej – Wurcel i T. Wurcel, W Pilakowskiej - Pudło i R. Pudło, I. i M. Lis, M. i S. Paś, A. i R. Mathea, M. Lis – Baron i T. Baron, M. Olech – Krzywonos i Sz. Krzywonos, L. i P. Pisarskim, M. i A. Adamcewicz, I. i P. Mikosz, D. i G. Mann.

Państwu B. i M. Jakubowskim dziękuję za zakup świeczników na rzecz naszego przedszkola.

Pani Marcie Olech - Krzywonos dziękuję za przygotowanie biletów, plakatów oraz świeczników.

Pani Izabeli Budnik dziękuję za przygotowanie cegiełek szczęścia oraz świeczników.

Dziękuję wszystkim Rodzicom i innym osobom, którzy przyczynili się do zorganizowania tej zabawy i bawili się z nami do białego rana.

Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję!!!
Dyrektor Gminnego Przedszkola nr 2 w Wieszowie

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Poprawiony: poniedziałek, 13 lutego 2017 09:59
 
Ogłoszenia - luty 2017 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rada Rodziców   
wtorek, 31 stycznia 2017 23:14

1) W dniu 3 lutego br. będziemy gościć w naszym przedszkolu aktorów z teatrzyku Skrzat, którzy nie mogli do nas przyjechać 30 stycznia br. z przedstawieniem „Jak Marysia mała słonko złapać chciała".

2) W dniu 4 lutego br. tj. sobota odbędzie się zabawa karnawałowa dla Rodziców w Domu Kultury w Wieszowie – ZAPRASZAMY!!! Szczegóły znajdą Państwo na plakacie w szatni.

3)W dniu 6 lutego br. będziemy gościć w naszym przedszkolu aktorów z teatrzyku Bajka z przedstawieniem „Calineczka"

4) W dniu 7 lutego br. odbędzie się w przedszkolu Dzień Biały w ramach programu Kolorowy Dzień - kolor i warzywo. Prosimy, aby Dzieci ubrać w tym dniu w kolorze białym.

5) W dniu 15 lutego br. odbędzie się Bal Karnawałowy dla dzieci – prosimy przygotować dzieciom stroje na bal, będą też robione zdjęcia z firmy Pro – Art. oraz do gazety Gwarek.

6) W dniu 16 lutego br. serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców do przedszkola na zebranie na godz. 16.15.

7) W dniu 23 lutego 2017 r. przedszkole będzie gościć pracowników Centrum Stomatologii dziecięcej i Ortodoncji z Katowic w celu przeprowadzenia warsztatów z zakresu profilaktyki i higieny jamy ustnej. Każde dziecko otrzyma wynik tego badania w formie diagramu z oznaczonymi zębami wymagającymi kontroli lekarskiej – ten pakiet będzie bezpłatny. Możliwe jest przeprowadzenie fluoryzacji w cenie 30zł. Zarówno na bezpłatne badanie jak i na przeprowadzenie fluoryzacji potrzebna jest Państwa zgoda, prosimy więc o kontakt z wychowawczyniami. Kto z Państwa chce, aby u dziecka wykonano fluoryzację, proszony jest o wpłatę 30zł u wychowawczyń do dnia 22 lutego br.

8) W dniu 28 lutego 2017r. odbędzie się w przedszkolu Bal Piżamowy dla dzieci na pożegnanie karnawału - prosimy o odpowiedni strój na bal, czyli PIŻAMKI.

 
Dziękujemy Rodzicom :) PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rada Rodziców   
wtorek, 31 stycznia 2017 23:13

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania słodkiego poczęstunku na uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka.

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 32

Kalendarz

wrzesień 2017
N P W Ś C Pt S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Logowanie