Start

Bal piżamowy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rada Rodziców   
czwartek, 22 marca 2018 18:22

We wtorek 13 lutego 2018 r. na pożegnanie karnawału w naszym przedszkolu odbył się Bal Piżamowy, na którym bawiły się wszystkie przedszkolaki wraz ze swoimi Paniami. Dominującym elementem zabawy były oczywiście kolorowe piżamki – taki niecodzienny strój zapewnił dzieciom fantastyczną rozrywkę. Przedszkolaki wesoło pląsały w rytmie muzyki, a także uczestniczyły w różnych zabawach i konkursach. Uśmiechnięte buzie wskazywały, że zabawa była wyśmienita i udana!

alt

alt

alt

 
Ogłoszenia - MARZEC 2018 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rada Rodziców   
poniedziałek, 19 marca 2018 07:35

1. W dniu 1 marca br. tj. czwartek gościmy w naszym przedszkolu aktorów z Teatru Bajka z przedstawieniem „Jaś i Małgosia" o godz. 9.15.

2. W dniu 13 marca obchodzimy Dzień Zielony w ramach programu Kolorowy Dzień - kolor i warzywo. Prosimy, aby Dzieci ubrać w tym dniu w kolorze zielonym lub z zielonym akcentem.

3. Ozdabianie babeczek w przedszkolu – chcemy zorganizować w przedszkolu kiermasz świąteczny i sprzedawać babeczki wykonane przez dzieci.
Bardzo prosimy o pomoc w postaci ozdób na babeczki oraz prosimy, aby dzieci w danym dniu miały fartuszki i nakrycia na głowy.
Harmonogram ozdabiania babeczek
Poniedziałek 19.03.br.- Pszczółki
Wtorek 20.03.br. – Motylki
Piątek 23.03.br. – Biedronki
Zapraszamy na kiermasz !!!!

4. W dniu 21 marca br. będziemy obchodzić Dzień Wiosny.

5. W dniu 22 marca br. będziemy obchodzić Dzień Wody w ramach programu Mali Badacze. Prosimy, aby Dzieci ubrać w tym dniu w kolorze niebieskim lub z niebieskim akcentem.

6. W dniu 27 marca br. przedszkole będzie gościć pracowników Centrum Stomatologii Dziecięcej i Ortodoncji z Katowic w celu przeprowadzenia warsztatów z zakresu profilaktyki i higieny jamy ustnej. Każde dziecko otrzyma wynik tego badania w formie diagramu z oznaczonymi zębami wymagającymi kontroli lekarskiej – ten pakiet będzie bezpłatny.
Możliwe jest przeprowadzenie fluoryzacji w cenie 30zł. Zarówno na bezpłatne badanie jak i na przeprowadzenie fluoryzacji potrzebna jest Państwa zgoda, prosimy więc o kontakt z wychowawczyniami. Kto z Państwa chce, aby u dziecka wykonano fluoryzację, proszony jest o wpłatę 30zł u wychowawczyń do dnia 26 marca br. W tym dniu będziemy obchodzić Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej „Polska mówi aaa" – dzień ten przypada w dniu 20 marca br. jednak na ten dzień nie było wolnego terminu.

7. W dniu 28 marca t. j. środa będzie w przedszkolu spotkanie z Zajączkiem Wielkanocnym.

 
Informacje z zebrania Rodziców PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rada Rodziców   
wtorek, 13 marca 2018 06:51

1. Festyn Rodzinny planujemy w dniu 9 czerwca br. tj. sobota

2. Planujemy zorganizować wzorem lat ubiegłych wycieczkę Dziecko – Rodzic. W tym roku planujemy wycieczkę do Krakowa w dniu 15 czerwca 2018r. tj. piątek
W planie wycieczki:
1. Warsztaty czekolady w fabryce Charliego:
- uczestnicy poznają magiczną przemianę ziaren kakaowca w przepyszną czekoladę
- dowiedzą się czym jest temperowanie czekolady, a nawet same ten proces przeprowadzą!
- po stemperowaniu czekolady uczestnicy stworzą własną tabliczkę czekolady z wybranymi przez siebie dodatkami
- w oczekiwaniu na zastygnięcie tabliczki czekolady wykonają własne pralinki z przepysznych mas orzechowych i truskawkowych
- na końcu spakują swoje pyszności, którymi będą mogły podzielić się z najbliższymi
2. Spacer z Przewodnikiem po Krakowie z wejściem na dziedziniec Wawelu
3. Czas wolny
Koszt wycieczki wynosić będzie ok. 64 – 70 zł za osobę. Proszę chętnych o wpisanie się na listy wg grup.
Prosimy o przemyślane zapisy na wycieczkę, gdyż musimy jak najszybciej zarezerwować w Krakowie dokładną liczbę osób oraz ustalić liczbę autokarów a podanie tej liczby jest wiążące.

 
Zebranie Rodziców! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rada Rodziców   
sobota, 17 lutego 2018 20:53

Serdecznie zapraszamy Rodziców wszystkich grup wiekowych do przedszkola na zebranie w dniu 28 lutego 2018 r. (tj. środa) na godz. 16.30.

 
Dzień Babci i Dziadka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rada Rodziców   
sobota, 17 lutego 2018 20:50

W dniach 23,24 oraz 25 stycznia 2018 roku o godzinie 10:00 w naszym przedszkolu została zorganizowana uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.
Każda z grup zapraszała w poszczególny dzień swoich wyjątkowych gości. Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tych szczególnych dniach wszystkie przedszkolaki również pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach i wspólnie ze swoimi paniami przygotowały dla nich przedstawienia.
Przedszkolaki z ogromnym zaangażowaniem recytowały wierszyki, tańczyły oraz śpiewały piosenki. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek, by podziękować Dziadkom za cierpliwość, a przede wszystkim za czas, który zawsze mają dla swoich wnuków.
Na koniec uroczystości wszystkie dzieci wręczyły swoim Babciom i Dziadkom upominki, które przygotowali. Po występach goście zostali zaproszeni na kawę, herbatę i słodki poczęstunek, za który serdecznie dziękujemy Rodzicom, którzy to przygotowali.
Spotkanie z Dziadkami upłynęło w bardzo miłej i ciepłej atmosferze.

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 7 z 14

Kalendarz

lipiec 2019
N P W Ś C Pt S
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Logowanie